Puhastusteenused 360 pakub oma teenuseid üle kogu Tallinna, alates Haaberstist kuni Piritanii, ning on teenused on hõplsasti tellitavad läbi meie veebilehe. Tallinnas pakutakse nii sise- kui väliskoristust konkurentsivõimeliste hindadega, kasutades professionaalseid tööriistu ja puhastusvahendeid.

KÜSI PAKKUMIST

Kuidas tellida puhastusteenuseid Tallinnas?

Et tellida puhastusteenuseid Tallinnas, täitke palun vorm Puhastusteenused 360 veebisaidil. Vormi täites lisage järgmised andmed:

  1. Avage ning täitke vorm meie veebilehel
  2. Andke teada oma kodu pindala ruutmeetrites
  3. Hinnake ning andke teada oma kodu üldine mustustase
  4. Valige soovitud teenused
  5. Valige teenuste jaoks kuupäev
  6. Täitke oma kontakandmed
  7. Saatke oma tellimus sisse (maksta võite hiljem)

Kui kaua ette võin tellida puhastusteenuseid Tallinnas?

Tallinnas on puhastusteenuseid kõige varasemalt võimalik ette tellida kuu aega.

Kas ma saan tellida korduvat puhastusteenust?

Jah, teil on võimalik tellida korduvat puhastusteenust, valides selle võimaluse ja sobivad kuupäevad meie veebilehel asuval vormil.

Kas ma saan puhastusteenuse tellimuse tühistada?

Jah, saate puhastusteenuse tellimuse tühistada kuni 24 tundi enne teenuse algusaega. Selleks tuleb helistada meie kontaktnumbrile +372 55673764. Kui olete teenuse eest juba ette maksnud, saate tühistamisel kogu raha tagasi.

Kui palju maksavad puhastusteenused Tallinnas?

Puhastusteenused Tallinnas maksavad keskmiselt 10€-30€ tunnis. Hind võib varieeruda vastavalt teie konkreetsetele koristusvajadustele, näiteks vannitoa puhastus võib olla kallim kui magamistoa puhastus.

Kui palju maksavad vannitoa puhastusteenused Tallinnas?

Vannitoa puhastusteenuste hind Tallinnas sõltub vannitoa suurusest, kuna suuremate vannitubade koristamine võtab kauem aega. Üldiselt võib vannitoa puhastus maksta 25€-75€.

Kui palju maksavad köögi puhastusteenused Tallinnas?

Köögipuhastusteenused Tallinnas võivad maksta vahemikus 25€-100€, sõltuvalt köögi suurusest.

Kas ma saan Tallinnas maksta puhastusteenuste eest sularahas?

Jah, Puhastusteenused 360 võimaldab Tallinnas puhastusteenuste eest tasumist sularahas.

Kas ma võin Tallinnas anda oma koristajale jootraha?

Jah, võite oma koristajale Tallinnas jootraha anda, kuigi see pole kohustuslik.

Kas ma võin küsida raha tagasi kui ma ei ole puhastusteenusega rahul?

Jah, teei ole puhastusteenusega rahul, võite raha tagasi küsida. Selleks tuleb saata meie meiliaadressile info@puhastusteenused360.ee fotod või videomaterjalid puuduliku töö kohta koos selgituste ja kommentaaridega. Meie meeskond vaatab teie kaebuse üle ja võtab teiega ühendust.

Kas puhastusteenuste hind on Tallinnas piirkonniti erinev?

Ei, puhastusteenuste hind Tallinnas ei ole piirkonniti erinev ning teie asukoht Tallinnas ei avalada hinnale mingit mõju.

Millistes Tallinna piirkondades on võimalik tellida puhastusteenust?

Meie puhastusteenuseid on võimalik tellida igas Tallinna piirkonnas, kaasa arvatud Haabersti, Kesklinn, Vanalinn, Kristiine, Lasnamäe, Mustamäe, Nõmme, Pirita ja Põhja-Tallinn.

Milliseid tööriistu kasutatakse Tallinnas puhastusteenuste jaoks?

Tööriistad, mida kasutame Tallinnas puhastusteenusteste jaoks, sõltuvad teie konkreetsest tellimusest, kuid üldiselt kuuluvad nende hulka tolmuimejad, käsnad, kummikindad, puhastusvahendid, mikrokiudlapid, pihustid ja muud vajalikud tööriistad.

Kas ma pean ise puhastusteenuse ajaks koristajale tööriistu pakkuma?

Ei, te ei pea puhastusteenuse ajaks koristajale oma tööriistu pakkuma. Meie koristajad saabuvad oma tööriistadega, kuid kui soovite, võivad nad kasutada ka teie enda tolmuimejat.

Kas ma võin puhastusteenuse ajaks koristajale konkreetset puhastusvahendit pakkuda?

Jah, te võite koristajale pakkuda mingit kindlat puhastusvahendit. Kuna meie koristajad on professionaalid, jääb koristaja enda otsustada kas ta võtab teie poolt pakutava puhastusvahendi kasutusele või kasutab oma poolt valitud puhastusvahendeid.